Чим підживлювати троянди, щоб цвіли усе літо

Чим підживлювати троянди, щоб цвіли усе літо

Як підживлювати троянди

Троянду вважають королевою саду, це одна з найгарніших квітів. Не даремно саме вона є символом кохання. Пропонуємо дізнатися, чим підживлювати троянди, щоб цвіли усе літо. Адже, щоб троянда була справжньою окрасою вашого саду, пишно і довго цвіла, їй потрібні не тільки правильний догляд, полив та обрізка, а й підживлення.

Чим підживлювати троянди

Якщо хтось думає, що підживленням троянд треба займатися тільки навесні, то помиляється. Підгодівля троянд влітку не менш важлива, ніж весняна. Ці квіти вимагають до себе постійної уваги і дбайливого догляду.

«Повноцінне харчування» для троянд

Найкраще добриво для троянд – це засоби з вмістом калію та фосфору. Подаємо перелік добрив, якими можна підживити троянди для пишного та тривалого цвітіння.

Калій відповідає за загальний стан рослини і особливо корисний для троянд у період квітнення та бутонізації. Фосфор допомагає формувати міцну кореневу систему і забезпечує якість цвітіння. Грамотне підживлення вимагає додавання і інших мікроелементів. Так магній відповідає за насиченість забарвлення квітів, а залізо, бор і марганець підвищують опірність рослин до захворювань.

Чим підживлювати троянди, щоб цвіли усе літо

Калійно-фолієве добриво. Щоб приготувати поживний розчин, потрібно розчинити у 10 л води 10 г суперфосфату та 10 г сульфату калію. Підживлювати троянди цим розчином потрібно в травні, в період бутонізації. Процедуру варто повторити в липні, додавши в розчин 10 г нітрофоски та 0,5 кг курячого посліду.

Добриво на основі попелу. Для приготування добрива знадобиться 1 кг деревного  попелу та 10 л води. Інгредієнти потрібно змішати і поставити на плиту. Після закипання розчин прокип’ятити ще 20 хвилин. Охолоджений розчин використовувати для кореневого підживлення троянд.

Органічне добриво. Приготувати органічне добриво для троянд дуже просто. Потрібно покласти у бочку будь-який послід, залити його водою у співвідношенні 1:10 та настоювати протягом 7 днів. Після цього полити троянди з розрахунку на 1 кущ 1 відро такого розчину.

Підживлення дріжджами. В 10 л теплої води потрібно розчинити 10 г сухих дріжджів та 2 ст. л. цукру. Розчин залишити настоюватися на 2 години, після чого його треба влити у 50 л води.

Читайте більше корисних матеріалів:

Опублікував(ла)Лариса Іванівна
Попередній запис
Місячний посівний календар на липень 2023
Наступний запис
Як виростити смачний буряк і моркву
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *