Глазур на паску, що не липне: 4 різні варіанти приготування

Глазур на паску

Глазур на паску

Вигляд паски не менш важливий, як її смак. Часто господині не можуть дати раду з помадкою на паску – кришиться, липне, не застигає… Пропонуємо кілька варіантів, як вдало зробити глазур на паску.

Глазур на паску на желатині (від Лілії Цвіт)

10 г желатину залити 20 г води, залишити набухати.

У сотейник насипати 200 г цукру, залити 50 г води, закип’ятити, щоб розчинився цукор. Зняти з вогню, щоб вистиг до 70 градусів. Через 5 хвилин влити розбухлий желатин, ложкою розмішати до повного розчинення желатину. Коли вистигне до кімнатної температури, збити 5 – 10 хвилин міксером, щоб побіліло. Глазур виходить глянцевою, не липне і не кришиться. Поливати теплою (гаряча стікає).

Глазур на основі білого шоколаду

2 шоколадки білого кольору (по 85 г);
4 столові ложки олії без запаху

Шоколад потрібно розтопити на водяній бані, додати 4 столові ложки олії без запаху (можна замінити молоком (50 г), довести до кипіння. Як трішки вистигне, полити паску.

На желатині з шоколадом

120 г цукру;
4 ст.л води;
10 г ванільного цукру;
5 г желатину;
2 ст. л води (для желатину);
30 г шоколаду білого ( можна без)

Желатин замочити в 2 ст. л води. До цукру додати 4 столові ложки води, варити на середньому вогні, перемішуючи, щоб на стінки не потрапляв цукор. Довести до кипіння , коли зʼявилися бульбашки, то вже перестати перемішувати й проварити 1 хвилину. Перелити в інший посуд, додати шматочки шоколаду, перемішати до розчинення шоколаду, додати желатин і залишити охолоджуватися до кімнатної температури, а тільки тоді збити міксером до стану рідкої сметани.

Наносити на пасочки швиденько, бо швидко схоплюється. Якщо глазур загусне – не біда, можна розігріти на водяній бані чи короткими імпульсами в мікрохвильовій печі.

Традиційна прикраса паски

Такий варіант підійде для тих, хто любить натуральний вигляд паски. Змішати жовток із цукром і змастити паску. Готово! Але такий варіант може липнути.

Усі найновіші матеріали читайте в нашій Кулінарній Групі.

Як зберігати зварену глазур, щоб використати наступного дня

Глазур потрібно вкрити плівкою та використовувати на наступний день, попередньо розігріти на водяній бані чи короткими імпульсами в мікрохвильовій печі.

Якщо перегріти, то желатин втрачає свої властивості та глазур липне.

Збивати потрібно кімнатної температури, не гарячу .

Якщо цукор не розчинився, а сироп вже закипає, то потрібно зняти з вогню, розмішати, зменшити вогонь та варити далі. На момент закипання цукор має весь розчинитися, тому потрібно варити на помірному вогні.

Читайте більше смачних рецептів:

Опублікував(ла)Лариса Іванівна
Попередній запис
Паска крафін: покроковий рецепт приготування
Наступний запис
Слойоний пляцок з вишнями «Людмила»
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *