ТОП солодких сортів черешень

ТОП солодких сортів черешень

ТОП солодких сортів черешень

Вирішили посадити черешні у своєму саду? Чудова ідея! Соковиті, духмяні, яскраві та дуже смачні, вони є улюбленцями українських садівників. Проте як обрати сорт, і не розчаруватися? Ми поспілкувалися з фахівцями й розкажемо, які саджанці черешні солодких сортів — оптимальний вибір. Підготували для вас добірку дуже смачних сортів. 

Найсолодші сорти черешень

Беззаперечний улюбленець — це Чорний принц. Цей сорт черешні має великі, темні ягоди — солодкі та дуже соковиті. Важливою перевагою є висока врожайність черешень. За сприятливих умов та дотримання особливостей догляду, з одного дерева можна зібрати до 30 кілограмів ягід. 

Ще один солодкий сорт — це Морелла (Morella). Черешні сорту Морелла відрізняються великими, соковитими плодами темно-червоного кольору. Вони мають товсту, м’ясисту шкірку та солодкий, насичений смак, що робить їх ідеальними для споживання у свіжому вигляді або для використання у випічці та консервації. Цей сорт також потішить довгим терміном зберігання після збору.

ТОП солодких сортів черешень

Біла рання — одна з найулюбленіших солодких черешень в Україні. Цей сорт відомий своїми великими, соковитими плодами, які мають тонку і ніжну шкірку. Солодкий, але одночасно дещо кислуватий смак робить ці черешні популярними для вживання як у свіжому вигляді, так і для консервації. Вони дуже ранні та часто дають перший врожай вже у липні. 

Ще декілька солодких сортів черешень, про які нам розповіли в інтернет-магазин саджанців СадоСад:

  • XXL — солодка черешня з дуже високою врожайністю та великим розміром ягід. 
  • Чорна мелітопольська — справді культові черешні, які завоювали серця українців. Ягоди мають насичений колір, дуже соковиті та смачні. Саме ж дерево має високий імунітет та стійке до хвороб, що робить його ідеальним мешканцем для вашого саду. 
  • Дрогана жовта — морозостійкий сорт. Може вирощуватися навіть у північних областях країни. Має великі, жовті плоди та добре смакує як свіжою, так і в компотах, десертах. 

Вибір правильного сорту для вашого саду залежить від ваших вподобань, місцевих кліматичних умов. Кожен з перерахованих сортів має свої унікальні характеристики й переваги.. Незалежно від того, чи виберете ви білі, червоні чи чорні черешні, важливо дотримуватися відповідного догляду та створити оптимальні умови для їхнього росту і розвитку. Завдяки правильному вибору сорту та дбайливому ставленню до саджанців ви зможете насолоджуватися солодкими плодами черешень у вашому саду протягом багатьох років.

Опублікував(ла)Лариса Іванівна
Попередній запис
Техніка Хускварна
Наступний запис
Насіння газонної трави: коли висаджувати та як доглядати за газоном
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *