Як зберігати свіжі ягоди в пластикових відрах

Як зберігати свіжі ягоди в пластикових відрах

Як зберігати свіжі ягоди в пластикових відрах

Завдяки ряду характеристик харчові пластикові відра сьогодні активно застосовуються для зберігання свіжих ягід та заморожених продуктів. Пластикове відро для харчових продуктів має герметичну кришку, що надійно захищає вміст від зовнішніх чинників. 

Щоб купити сертифіковані ємності гуртом варто скористатися пропозиціями компанії «Плюс – Пак Україна»: https://plus-pack.com.ua/ua/g14806988-vidra-plastikovi-harchovi, де реалізація товару ведеться напряму від виробника. В асортименті пластикове харчове відро: 

  • квадратне;
  • прямокутне; 
  • кругле.

Можна замовити харчові місткості на 1 л, 3 л, 20 л. 

Чи підходять пластикові харчові відра 20 л для заморозки ягід

Виготовляються пластикові харчові відра з якісного матеріалу, який не вступає в реакцію із вмістом. У своєму складі він не містить токсичних елементів. Тому такі відра відмінно підходять для зберігання заморожених ягід. 

Попередньо їх заморожують в один шар та зсипають до пластикової тари. Кришка відра щільно прилягає до основи та забезпечує цілісність продукції. Для заморозки ягід можна використовувати відра об’ємом 20 л. Це можливо в умовах промислових заготівель. 

Квадратне пластикове харчове відро (1 л, 3 л) для ягід: обираємо варіант

Плануючи транспортувати свіжі ягоди варто визначитись з об’ємом тари. Квадратне пластикове харчове відро об’ємом 1 л відмінно підходить для зберігання ягід, що мають нещільну структуру та швидко втрачають форму. В літрові ємності можна фасувати малину, полуницю, суницю та ожину. До цієї категорії також входить вишня.

Для транспортування ягід, які мають жорстку шкірку на поверхні можна взяти квадратне пластикове відро об’ємом 3 л. Це може бути порічка, черешня, чорна смородина та аґрус. Вони мають досить щільну структуру, що дозволяє безпечно фасувати їх в більші місткості без ризику пошкодження.

Прямокутне чи кругле пластикове харчове відро для зберігання ягід

Для зберігання ягід відмінно підходить як кругле, так і прямокутне пластикове харчове відро. Ємності мають правильну геометричну форму та сприяють збереженню вмісту протягом транспортування. 

Відра мають зручні ручки, які гарантують зручність під час експлуатації, а прозорі стінки дозволяють без необхідності відкривання кришки розібратися, що і де розташовано. В них ягоди не втратять смакових властивостей та аромату, а якісні сертифіковані місткості безпечні для здоров’я людини. 

Опублікував(ла)Лариса Іванівна
Попередній запис
Торт з вишнями: простий і неймовірно смачний рецепт
Наступний запис
Вершкова симфонія: мистецтво приготування десертів з сифоном
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *