Як виростити смачний буряк і моркву

Як виростити смачний буряк і моркву

Вирощування буряка та моркви

Такі овочі, як буряк та морква, є вкрай корисними, адже є прекрасним джерелом безлічі вітамінів і мінералів. Без цих солодкуватих коренеплодів важко уявити наш щоденний раціон. Але смакові якості буряка та моркви не завжди відповідають нашим бажанням. Іноді їсти їх практично неможливо через неприємний смак. Подаємо рекомендації, як виростити смачний буряк і моркву, щоб не зіпсувати ними наші страви.

Як виростити смачний буряк і моркву

Неприємний гіркуватий смак буряка та моркви – наслідок помилок, які зроблені під час їх вирощування. Але ці помилки можна виправити дуже легко та просто. Не пізно подбати про ці овочі й у липні-серпні.

Чого не люблять коренеплоди

Буряк і морква не прихильники органічних добрих, адже гній забезпечує їх підвищеною кількістю азоту, надає їм неприємного йодистого присмаку. Коренеплоди виростають горбкуватими, неприродно рудого (морква) або брудно-червоного з рожево-білими прожилками (буряк) кольору.

Коренеплоди не люблять тіні, обов’язково мають розташовуватися на відкритій сонячній ділянці. На колишньому місці їх можна висівати через 3-4 роки. Попередниками повинні бути горох, рання капуста, рання картопля, огірки, цибуля, які збирають рано, щоб встигнути підготувати ділянку і внести необхідні добрива.

Вапно допоможе нейтралізувати кислотність грунту

Коренеплоди гостро реагують на реакцію ґрунту. Їм підходить тільки нейтральна реакція ґрунтового розчину. Навіть на слабокислому ґрунті вони знижують вміст цукрів у коренеплодах. Кислотність ґрунту можна нейтралізувати внесенням вапна. Обов’язково з осені ділянку потрібно провапнувати з розрахунку 0,3-0,5 кг/кв.м. Ділянку вапнують (при необхідності) 1 раз на 6-8 років. Розкидане вапно граблями перемішують із верхнім шаром ґрунту.

У період наростання коренеплоду (липень-серпень) ефективне підживлення рослин нітроамофоскою. Приготуйте розчин (30-40 г/10 л води), пролийте між рядками рослин (2-3 л/пог. метр) і полийте чистою водою. У серпні підживіть рослини мікродобривами, що містять бор і марганець. Ці мікродобрива ефективно підвищують вміст вітамінів і цукрів у коренеплодах. Вносять мікродобрива у вигляді підживлень у міжряддя. В 10 л води розводять по 1 ч. л. бора та марганцю. Вносять 2 л на 1 погонний метр. Після підживлення ділянку поливають чистою водою.

Усі найновіші матеріали читайте в нашій телеграм-спільноті!

Великі кількості бора, марганцю та інших макро- і мікроелементів містить звичайний попіл (пів склянки попелу на погонний метр, закрити в ґрунт сапкою й полити.

Як підживлювати буряк та моркву

Буряк дуже любить звичайну сіль. Протягом вегетації буряк підживлюють 3 рази. Останнє підживлення зробіть сольовим розчином: 10-15 г (1 ст. л.) солі розчиніть у 10 л води. Коренеплід стане солодкуватим.

Моркву підгодуйте наприкінці серпня розчином борної кислоти. В 1 л гарячої води розчиніть 1 чайну ложку борної кислоти й розбавте в 10 л води. Охолодженим розчином збрискуйте рослини моркви.

Іноді гіркота моркви – це її захисна реакція на морквяну муху. Усунути гіркоту, а заодно позбутися морквяної мухи можна тютюновою сумішшю. Потрібно при проріджуванні (першому і наступними) посипати міжряддя в морквяній грядці тютюновою сумішшю.

Читайте більше корисних матеріалів:

Опублікував(ла)Лариса Іванівна
Попередній запис
Чим підживлювати троянди, щоб цвіли усе літо
Наступний запис
Чому кабачки гіркі: причини неприємного смаку
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *