Чому кабачки гіркі: причини неприємного смаку

Чому кабачки гіркі

Гірчать кабачки – що робити

Кабачки належать до сімейства гарбузових. Страви з них смачні та корисні. Кабачки прості у приготуванні. Вони піддаються будь-якому виду термічної обробки. Іноді плоди мають неприємну гіркоту й вживати їх неможливо. Розглянемо, чому кабачки гіркі та що з цим робити.

Чому кабачки гіркі

На думку фахівців, смак кабачків псує накопичення в них куркубітацину. Ця речовина поширена в природі. Спостерігається й в інших овочевих культурах. Може бути в різних частинах рослин.

Основна причина появи неприємного смаку у кабачків

Не всі прихильники цього овоча знають, чому серед врожаю може з’явитися гіркий кабачок. Відповідь на запитання, чому кабачки гіркі, однозначна – накопичення куркубітацину через неправильне їх вирощування і догляд при дозріванні.

Як правильно доглядати за кабачками

Гіркота з’являється, якщо рослина потребує більше вологи. Тому в спекотну погоду потрібно регулярно поливати кабачки теплою водою. Якщо поливати холодною водою, то це сповільнить розвиток рослини, може сприяти появі захворювань та її загибелі.

Поливаючи кабачки, не перестарайтеся. Якщо занадто рясно зволожувати їх, неприємний смак також буде з’являтися. Кабачок може гірчити через те, що йому не подобаються сусіди – якщо висадити поруч із кабачками цибулю, часник або помідори, гарбузовий різновид буде постійно накопичувати в собі пилок цих овочів. Для зниження ризику розвитку гіркоти біля кабачків добре садити капусту, моркву або картоплю.

Кабачок матиме неприємний смак, якщо посаджений у темному місці, в тіні дерев чи інших рослин й недоотримує сонця.

Щоб уникнути такої проблеми, потрібно дотримуватися правильної схеми посадки. Висівають розсаду у відкритий грунт з дистанцією в 1 м. З часом, коли кущі розростуться, вони не будуть створювати тінь один для одного.

Вибирайте для висаджування такі ділянки, які знаходяться з південної сторони. Так культура буде більше часу перебувати під впливом сонячних променів. Дорослі кущі потрібно регулярно обрізати. Щомісяця потрібно видаляти зайве листя, щоб світло проникав у внутрішню частину куща.

Добрива для кабачків

Кабачкам потрібні поживні речовини, але якщо їх забагато, то саме надлишок калію і фосфору псують смакові якості кабачків. Щоб надлишок корисних речовин не порушував смакові якості плоду, потрібно нормалізувати процес внесення підгодівлі:

  • за кілька тижнів до посадки, при формуванні лунок, у кожну вносять по 1 кг перегною;
  • в момент формування зав’язі потрібно поливати рослини розчином фосфору (30 г на 5 л води);
  • коли кущі будуть цвісти, їх підгодовують 3% розчином калію (30 г на 10 л води);
  • за 3 тижні до збирання врожаю потрібно внести під корінь розчин азоту (50 г на 6 л води).

Чи можна їсти гіркі кабачки

Гіркі кабачки виглядають так само, як і якісні, тому ви не зможете визначити на вигляд, наскільки овочі будуть неприємними на смак. Щоб дізнатися, чи смачний цукіні, треба спробувати невеликий шматочок.
Якщо у вас таки виросли кабачки, які гірчать, вживати їх не рекомендується, тому що це негативно впливає на травлення людини.

Усі найновіші матеріали читайте в нашій телеграм-спільноті!

Куркубітацини надають місцевий подразнюючий ефект на слизові оболонки носа, очей і порожнини рота. Також надлишок цієї речовини призводить до подразнення слизової кишківника й шлунка. Куркубітацини можуть викликати сильну нудоту, блювотою, а також пронос і запаморочення.

Читайте більше корисних матеріалів:

Опублікував(ла)Лариса Іванівна
Попередній запис
Як виростити смачний буряк і моркву
Наступний запис
Коли можна викопувати часник та як правильного його сушити
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *