Як довго зберігати помідори: топ-4 способи

Як зберегти помідори свіжими до зими

Способи зберігання помідорів

Сезон помідорів, що виросли у відкритому грунті, закінчується. Як довго зберігати помідори знають не усі. Звичайно, у наш час їх можна купити у будь-яку пору року, але смак не завжди буде тішити. Взимку помідори, як то кажуть, стають «пластикові», несмачні. Помідор з банки – це зовсім інше, ніж свіжий.

Хочеться якнайдовше смакувати сонячними, спілими літньо-осінніми помідорами? Читайте рекомендації в нашій статті.

Як довго зберігати помідори

Якщо консервовані помідори не надто вам смакують, а хочеться смачних свіжих, то потрібно придумати, як їх зберегти якнайдовше.

Зберігання томатів у темному місці

Можна купити зелені помідори й тримати в прохолодному темному місці. Але це короткотривалий варіант та й ніхто не може передбачити, чи вони достигнуть і чи будуть смачними.

Суха гірчиця для зберігання помідорів

Можна використати для зберігання помідорів суху гірчицю.

Такий варіант непоганий, адже гірчиця дуже добре зберігає овочі. Вам потрібно взяти трилітрові банки, листки паперу і гірчичний порошок.

Необхідно перебрати помідори й взяти тільки ті, які без пошкоджень. Їх потрібно помити, витерти насухо. Накладаємо помідори одним слоєм у банку (вільно, щоб не стискалися). Цей шар потрібно посипати гірчицею і покласти папір. Таку процедуру робимо з кожним наступним шаром помідорів.

Насамкінець банки закриваємо кришками і відносимо в підвал чи інше прохолодне місце.

Усі найновіші матеріали читайте в нашій ГРУПІ-ФЕЙСБУК. Найкраща підтримка – ваша підписка.

Зберігання помідорів у газеті

Також можна зберігати помідори на зиму в газеті. Такий спосіб зберігання помідорів нескладний. Необхідно мати достатньо газет, щоб замотати кожен помідор, і ящичок, щоб їх складати.

Потрібно стежити, щоб газета не мокріла, якщо побачили вологість, то треба замінити газету. Складайте замотані помідори в ящик, щоб почувалися там вільно, і в підвал чи інше прохолодне місце.

Помідори в сіні чи тирсі

Варіант 4: зберігаємо помідори в тирсі чи сіні.

Це, мабуть, найпоширеніший спосіб зберігання помідорів на зиму. Щоб ним скористатися, потрібне тільки сіно чи тирса і ящик. В ящик треба покласти сіно, потім шар помідорів (плодоніжками вгору), потім – знову сіно. Наповнені ящики потрібно зберігати в підвалі, де температура має бути не вища 10°C й нема доступу сонячного світла.

Читайте більше смачних рецептів:

Опублікував(ла)Лариса Іванівна
Попередній запис
Салат з грушею, сиром і горіхами: неймовірне поєднання
Наступний запис
Відбивні з печінки: соковиті та дуже смачні
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *