Що робити щоб огірки не сохли: дієвий спосіб обробки

Що робити щоб огірки не сохли

Сохнуть огірки – спосіб боротьби

Гарний врожай огірків допоможе отримати правильний догляд за ними в серпні. Ми розповімо вам про простий спосіб, який сприятиме тому, щоб огірки не сохли в серпні. Так що робити щоб огірки не сохли?

Що робити щоб огірки не сохли

Ніяких таємниць у вирощуванні огірків нема. Але є певні моменти, які потрібно врахувати, щоб збирати овочі до кінця сезону.

У середині літа активно плодоносять грунтові огірки. Але не достатньо тільки поливати їх раз на тиждень і періодично виривати бур’яни з грядок і міжрядь. При такому підході огірки будете збирати лише два-три тижні.

Щодо внесення добрив, то до липня огірки потрібно проводити профілактичні обробки від хвороб і шкідників. Доцільно робити такі процедури кожного разу після дощу.

Як правильно поливати огірки

Після цвітіння огірки вимагають дуже багато води. Поливати їх потрібно правильно – не тільки під коріння, а й на листя. Вода має бути теплою. Її розхід – 8-12 літрів на метр квадратний. Час поливу необхідно розділити: під коріння варто поливати вранці, а листя – після того, як спаде спека увечері.

Також не можна допускати, щоб грунт навколо огірків був пересушеним. Його треба зволожувати на 20 сантиметрів у глибину і в радіусі 15 сантиметрів. Потрібно врахувати, що коренева шийка рослини повинна залишатися сухою.

Простий та дієвий спосіб обробки огірків у серпні

Обробка огірків сприяє тому, щоб вони передчасно не засихали, а також високій врожайності.

Простий та дієвий спосіб обробки огірків – використання звичайного перекису водню. Цей засіб є доступним, оскільки його можна придбати в будь-якій аптеці. Він добре впливає на огірки, помідори, перці та іншу городину – покращує ріст рослин і захищає їх від хвороб.

Дія перекису водню

Перекис водню – натуральний фунгіцид і пестицид, за допомогою якого можна збагатити землю киснем. Перекис водню підвищує імунітет рослин, зміцнює їхню кореневу систему та саму рослину, закислює землю.

Усі найновіші матеріали читайте в нашій ГРУПІ-ФЕЙСБУК. Найкраща підтримка – ваша підписка.

Огірки часто потерпають від грибкових хвороб, як-от плямистість, борошниста роса та інші. Захистити огірки від цих загроз також можна перекисом водню. Якщо на батогах огірків з’явилося жовте листя з білим нальотом, то треба їх обірвати, щоб хвороба не поширилася на інші рослини.

Що робити щоб огірки не сохли в серпні та не хворіли? Потрібно подбати заздалегідь про профілактику.

Краще обробити листя здорових огірків спеціальним розчином. Для цього розчиніть у літрі теплої води 20 мілілітрів 3% перекису водню. Перелийте його до обприскувача й обприскайте огірки. Обприскувати потрібно не тільки листя огірка, а й ґрунт біля куща. Такої процедури буде достатньо одного разу на тиждень протягом усього сезону й гарний урожай огірків вам забезпечений.

Читайте більше корисних матеріалів:

Опублікував(ла)Лариса Іванівна
Попередній запис
Як позбутися моху і лишайників на плодових деревах
Наступний запис
Чорніють помідори: що робити та як зберегти плоди
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *