Салат з руколою: смачне поєднання інгредієнтів

салат з руколи

Наприкінці весни та влітку хочеться поповнити свій раціон новими, смачними стравами. Салат з руколою – підійде для тих, кому закортіло чогось особливого й нешкідливого для фігури.

Салат з руколою

Часто господині не знають, в яких стравах можна використати руколу. Тому з впевненістю кажемо, що рецепти з руколи втілюються в життя завдяки фантазії та творчості на кухні.

У кулінарному мистецтві руколу використовують як самостійний інгредієнт і як приправу. Попереджаємо – руколу не варто варити чи смажити, оскільки вона не любить високих температур. Вона якнайкраще підходить для салатів у поєднанні з свіжими овочами, сиром, олією. Часу для приготування салату з руколи потрібно небагато – 5-10 хвилин.

Інгредієнти для приготування салату

Щоб потішити себе чи компанію смачним легеньким салатом, вам знадобляться рукола, огірки, помідори, болгарський перець, цибуля порей, бринза, оливкова олія, сіль, перець.

  • 50 г руколи;
  • 50 г огірків;
  • 70 г помідорів;
  • 50 г болгарського перцю;
  • 20 г цибулі порей;
  • 50 г бринзи;
  • оливкова олія (на дієті можна не додавати);
  • сіль, перець.

Як приготувати салат з руколою

Руколу добре промити й нарвати довільними шматками. Різати ножем руколу не рекомендуємо. Інші овочі (крім цибулі) треба помити і почистити. Усі інгредієнти акуратно перемішати й заправити оливковою олією. Порей дрібно нарізати й посипати салат зверху. Бринзу нарізати недрібними кубиками й викласти поверх цибулі.

Як правильно вибрати руколу

Від того, чи ви придбали смачну руколу, а не гірку, залежить те, чи буде салат смачним. Її смак має вишуканий пікантний, пряний смак і містить нотки гірчиці, перцю та горіха.

При виборі руколи звертайте увагу насамперед на свіжість листя. Воно не повинно бути зів’ялим або пожовклим. Крім того, вибирайте рослини з великими листочками – вони менш гіркі.

Усі найновіші матеріали читайте в нашій ГРУПІ-ФЕЙСБУК. Найкраща підтримка – ваша підписка.

Свіжу руколу слід тримати в холоді не більше тижня. А щоб вона зберегла всі свої смакові та лікувальні властивості, не висохла, помістіть її в посудину з водою, накрийте і поставте у холодильник. Можете й заморозити, але в такому випадку частина корисних властивостей буде втрачена

Корисні властивості руколи

Руколу рекомендують, як одну з найкорисніших трав у дієтології та здоровому харчуванні. Вона низькокалорійна. У 100 г цієї трави міститься усього 25 ккал.

Через смакові особливості, а також набір вітамінів та мікроелементів руколу споживають для покращення здоров’я, стрункості фігури, використовують як афродизіак.

Рукола також багата мінеральними речовинами, йодом і вітаміном С. Вона сприяє травленню і активізує роботу імунної системи.

Читайте більше смачних рецептів:

Опублікував(ла)Лариса Іванівна
Попередній запис
Як приготувати печериці на мангалі: 4 смачні маринади
Наступний запис
Консервовані кабачки зі смаком ананаса
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *