Смак літа є не тільки у фруктах, а й сезонних овочах. Ми розповімо, як приготувати фарширований перець, зберігши нотки літа та ідеального поєднання болгарського перцю, рису і м’яса.
Як приготувати фарширований перець
Звичайно, червоний, оранжевий, яскраво жовтий болгарський перець смачно і корисно їсти в сирому вигляді. Проте можна з них приготувати різні варіанти других страв, які ситні та колоритні. Фарширований перець не є складним у приготуванні й має приголомшливий смак. Готувати його можна у духовці, мікрохвильовій печі, на грилі, у мультиварці або просто на плиті. За запропонованим рецептом перець не запікається в духовці, а вариться на невеликому вогні.
Інгредієнти для приготування фаршированого перцю
Щоб начинити перці, потрібно придбати перець, рис, м’ясний фарш, цибулю, томатну пасту, олію, кріп.
На 20 перців сорту «Білозерка»:
- 700 г круглозернистого рису
- 500 г фаршу (будь-який, але краще мішаний);
- 1 велика цибулина;
- 1 велика морква;
- кілька гілочок свіжого кропу;
- 3 ст л томатної пасти;
- сіль, перець.
Покрокова інструкція, як приготувати фарширований перець
Для фарширування будемо використовувати тонкостінний перець сорту «Білозерка».
Цибулю і моркву чистимо. Цибулю ріжемо на дрібні кубики. Моркву тремо на тертці з великими вічками.
В розігріту сковорідку з олією кладемо цибулю, обсмажуємо її на великому вогні до прозорості, додаємо моркву, обсмажуємо до світло-золотистого кольору, зменшуємо вогонь на мінімум і тушкуємо від кришкою 5-10 хвилин.
Більше рецептів читайтев нашому Телеграм-каналі. Знайдете багато корисного та цікавого для себе.
Рис промиваємо, заливаємо окропом у співвідношенні 1 частка рису до 3 часток води, трішки підсолюємо. Чекаємо поки рис закипить і варимо 15 хвилин. Відціджуємо за допомогою друшлака, але не промиваємо. Викладаємо рис у велику миску, додаємо підсмажені цибулю з морквою, томатну пасту, фарш, дрібно порізаний кріп, солимо, перчимо. Ретельно перемішуємо нашу начинку.
З перцями клопоту небагато. Оскільки «Білозерка» – сорт тонкошкірого перцю, додатково бланшувати перед начинюванням їх не потрібно. Перці треба промити, зрізати кришечки, вирізати насіння і прожилки всередині.
Начиняємо сирі перці рисово-фаршовою начинкою, закриваємо “кришечкою”, кладемо у каструлю в один ряд один до одного – кришечками вгору.
Заливаємо окропом до кришечок, трішки солимо. Доводимо до кипіння і зменшуємо вогонь до мінімуму. Варимо орієнтовно пів години – поки перець не стане м’яким.
Подаємо з сметанкою чи томатно-сметанковим соусом.
Якщо ви не їсте м’ясо, то його можна замінити підсмаженими грибами, овочами.
Якщо ви вирішили начинити товстошкірий перець, то збільшіть час його приготування до години.
Читайте більше смачних рецептів: