Коли збирати виноград: не пропустіть цей момент!

Коли збирати виноград

Секрети правильного збору винограду

Виноград потребує вчасного збору, адже після того, як ви його зірвали, він не достигає. А от якщо запізно обірвете, то отримаєте в’ялі, несмачні ягоди. Коли збирати виноград, читайте у нашому матеріалі.

Коли збирати виноград

Час збору винограду залежить від сорту і місцевості, на якій він росте. Звичайно, що південний клімат сприяє тому, що грона дозрівають швидше і ягоди можна збирати зі середини вересня. А в більшості областей України – з кінця вересня до середини жовтня. Деякі сорти, наприклад столовий, збирають після заморозків, але він призначений для того, щоб його відразу їсти, а не зберігати.

Визначити, чи виноград стиглий, достатньо просто – треба скуштувати ягоди через кожні два дні. Якщо їхній смак стабільний і не стає солодшим, то грона час обривати.

Як визначити, чи стиглий виноград

Про стиглість винограду говорить не тільки солодкий смак, а й інші ознаки, як-от тонка і прозора шкірка в білого винограду, у синього винограду шкірка темнішає, дерев’янілість плодоніжки, насінинки легко відокремлюються від м’якоті, виноград виділяє п’янкий і приємний запах.

Як правильно збирати виноград

Щоб обірвати виноград, треба робити це вдень, коли нема роси. Не можна збирати ягоди, коли падає дощ – аже через три дні після дощу. Грона мають добре підсохнути. Це важливо, адже мокрий виноград недовго буде зберігатися і з нього вимиваються дріжджі.

Виноград збирають вручну, використовуючи садові ножиці або секатор. Грона потрібно обрізати біля основи. Ретельно їх оглянути. Якщо бачите засохлі, підгнивші ягідки, то їх треба обірвати. Якщо цього не зробити, то від пошкоджених ягід почнуть псуватися інші. Приготувати спеціальний ящичок (краще плиткий), бо виноград потрібно акуратно складати в один шар, щоб не пом’яти і не пошкодити.

Миють виноград тільки безпосередньо перед вживанням або приготуванням. Заздалегідь ягоди мити не можна, інакше термін зберігання сильно зменшиться.

Як зберігати виноград якомога довше

Виноградний сезон недовгий і врахуйте, що не всі сорти придатні для зберігання.

Темні сорти зберігаються краще світлих. Як обрати ягоди для зберігання? Вони мають мати товсту шкірку, щільний м’якуш, але нещільне гроно.

Усі найновіші матеріали читайте в нашій ГРУПІ-ФЕЙСБУК. Найкраща підтримка – ваша підписка.

Добре зберігається виноград сортів «Молдова» – пізнього і середньопізнього терміну дозрівання. Чим пізніше закладаються грона на зберігання, тим довше вони пролежать.

Найкраща температура для зберігання – +2…+4° С. Добре його зберігати в холодильнику або в сухому підвалі. У підвалі грона можна підвісити на гачки або на натягнутий дріт. У такому вигляді урожай провисить кілька місяців Або виноград можна поскладати в пластикові ящички, але не забудьте на дно постелити папір.

Читайте більше смачних рецептів:

Опублікував(ла)Лариса Іванівна
Попередній запис
Болгарський перець з морквою: хрусткий салат на зиму
Наступний запис
Печиво «Горішки» на варених жовтках
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *