Крем-суп з гарбуза: найсмачніший рецепт приготування

Крем-суп з гарбуза

Як приготувати крем-суп з гарбуза

Страви з гарбуза смачні, бюджетні та ще й корисні. Пропонуємо вам приготувати крем-суп з гарбуза, який нагадує повітряну помаранчеву масу, здивує смаком, виглядом і простотою.

Крем-суп з гарбуза

Гарбузовий суп готують по-різному. Він може бути овочевим, а можна готувати з м`ясом (найсмачніше буде з курячим філе), сушеними чи свіжими грибами. Варіантів чимало, але гарбузовий суп заслуговує бути на вашому столі у будь-якій інтерпретації, оскільки гарбуз – джерело енергії, поживності та корисності. Гарбуз виводить з організму токсини і шлаки.

Дієтологи переконані, що овоч необхідно включити в раціон людям з атеросклерозом, туберкульозом і подагрою. Також гарбуз зміцнює імунітет, покращує стан шкіри, має протинабряковий ефект.

Високий вміст цинку виводить овоч в трійку лідерів по корисності. Відсутність крохмалю, холестерину і трансжирів – причина, по якій гарбуз ідеально підходить для тих людей, які худнуть. Калорійність – 22 ккал на 100 грамів. Також він показаний людям з підвищеним тиском, так як зміцнює стінки судин.

Інгредієнти для приготування супу-пюре з гарбуза

Щоб приготувати гарбузовий суп, вам необхідні такі продукти: гарбуз, цибуля, морква, помідори, болгарський перець, часник, карі, сіль, перець, зелень, сметана.

  • 1/2 кг гарбуза;
  • 1 цибулина;
  • 1 пастернак;
  • 1 морквина;
  • 2 помідори;
  • 1 болгарський перець;
  • 3 зубці часнику;
  • 2 ложки сметани;
  • зелень;
  • карі, сіль, перець.

Процес приготування крем-супу з гарбуза

Цибулю, гарбуз, моркву, перець, помідори, пастернак (замість помідорів можна дати томатну пасту) нарізаємо великими кубиками. Варимо овочі до готовності в невеликій кількості води. Додаємо нарізаний часник і тушкуємо овочі ще п`ять хвилин.

Усі найновіші матеріали читайте в нашій Кулінарній Групі

Овочі подрібнюємо блендером на пюре. Додаємо до овочевого пюре воду до бажаної густину супу. Додаємо приправу карі, сіль, перць. Далі потрібно довести суп-пюре до кипіння і залишити на якнаймешому вогні на 5-10 хвилин.
Подаємо із зеленню або сметаною.

Смачно буде, якщо пред подачею додати підсмажені домашні сухарі з часничком, гарбузове насіння.

Читайте більше смачних рецептів:

Опублікував(ла)Лариса Іванівна
Попередній запис
Сирна запіканка з манкою: неймовірний смак і простий рецепт
Наступний запис
Начинки для лаваша: три смачні варіанти
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *