Сало по-українськи рецепт: 3 варіанти засолювання

Сало по-українськи рецепт

Сало по-українськи рецепт

Сало домашнього приготування надзвичайно смачне. На відміну від магазинного, ми можемо точно знати, що всі продукти свіжі та якісні. У новині “сало по-українськи рецепт” ви дізнаєтеся три варіанти засолювання сала. Вийде неймовірно смачно.

Як засолити сало

Саме по собі сало надзвичайно вираженого смаку не має. Але цей продукт здатний вбирати в себе усі спеції, які додають прекрасного аромату. Зберігайте ці рецепти засолювання сала та обов’язково спробуйте кожен з них, щоб обрати найкращий для себе.

Наприкінці матеріалу також розповімо, як правильно обирати сало.

Сало в розсолі

Один з найсмачніших варіантів приготування сала. Нам знадобиться мелений чорний перець, лавровий лист, головка часнику (подрібнена), 1 літр кип’яченої води.

Спочатку готуємо розсіл з інгредієнтів вище. Прокип’ятіть та дайте охолонути. У розсіл додаємо нарізане шматочками сало. Залишаємо засолюватися на 5 днів. Якщо потрібно, то згодом готову страву для більшого аромату можна натерти травами.

Сало зі спеціями

Сучасний варіант приготування сала. Промиваємо м’ясо в холодній воді та витираємо насухо паперовими рушниками. Робимо на салі надрізи кожні 5 сантиметрів. Так воно краще просочиться спеціями та просолиться.

Подрібнюємо головку часнику та перетираємо разом з чорним перцем. Цю масу змішуємо з крупною сіллю та обмазуємо сумішшю сало.

Залишаємо сало на кілька годин (хоча б 3-5 год) при кімнатній температурі. Загортаємо у вощений папір та фольгу й прибираємо на два дні в морозильну камеру. Знову ж таки, при бажання натріть сало різними спеціями чи травами.

Сало з кропом та часником

Знову знадобиться свіжомелений перець та сіль. Перетираємо їх разом та натираємо сало. Обкладаємо шматок м’яса кропом та часником і кладемо в контейнер з сіллю. На дно контейнера необхідно насипати досить багато солі, щоб сало занурилося хоча б на пів сантиметра.

Усі найновіші матеріали читайте в нашій Кулінарній Групі.

Контейнер прибираємо в холодильник (не морозильну камеру) орієнтовно на 10 днів.

Після цього очищаємо сало від спецій та солі. Знову додаємо перець, вакуумуємо та ставимо у морозилку. Наступного дня сало готове до вживання. Смачного!

Як обрати сало для соління

Сало по-українськи рецепт це круто, але особливу увагу варто приділяти й процесу вибору самого сала. Обов’язково звертайте увагу на такі критерії під час вибору:

  1. структура;
  2. колір самого сала та шкурки;
  3. товщина;
  4. аромат.

Оптимальна товщина не повинна перевищувати 3-7 сантиметрів. Прожилки м’яса слід вибирати білого або ніжно-рожевого (природного відтінку). Якщо вони коричнюваті, то таке сало купувати не варто.

Підходить сало зі шкіркою, на якому ледь видно жовтуваті підпалини. Це свідчить, що шматок обробляли вручну.

Читайте більше смачних рецептів:

Опублікував(ла)Лариса Іванівна
Попередній запис
Чанахи по-львівськи з м’ясом та квасолею: як приготувати
Наступний запис
Рибні котлети – рецепт та покрокове приготування
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *