Як приготувати мамалигу для риболовлі

Як приготувати мамалигу для риболовлі

Мамалига на риболовлю

Щоб рибалка приносила не тільки відпочинок, а й трофеї, потрібно знати, як зробити її результативною. Одним із способів наловити рибки є використання мамалиги, адже її приваблює запах кукурудзи. Як приготувати мамалигу для риболовлі, щоб її можна було використовувати як підкормку і як наживку, читайте в нашому матеріалі.

Як приготувати мамалигу для риболовлі

Так само, як шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, шлях до вдалої риболовлі лежить через мамалигу, в основі якої є кукурудзяна каша.

Для рибалок мамалига – незамінний продукт для приготування прикормки і наживки. Але її приготування – дотримання рецепту, адже тільки правильно приготована мамалига довго тримається на гачку і її можна використовувати як при звичайній ловлі, так і ловлі на фідер.

Мамалигу полюбляє різна риба – карась, лящ, в’язь, короп, сазан, плітка, краснопірка та ін.

Універсальний рецепт мамалиги на рибалку

Мамалигу зазвичай готують завчасно перед риболовлею. Щоб отримати мамалигу, яка підходить для ловлі в озері чи в протічній воді, можна скористатися універсальним рецептом оладок із кукурудзяного борошна.

Для приготування мамалиги для ловлі в стоячій воді потрібно всього два інгредієнти– кукурудзяне борошно і вода.

  • 1 л кукурудзяного борошна;
  • 1 л води.

Щоб мамалигу можна було використовувати в протічній воді, крім борошна та води, потрібно додати манку і пшеничне борошно.

  • 1 л кукурудзяного борошна;
  • 1 л води;
  • 0,5 л манки;
  • 0,25 л пшеничного борошна.

Приготування мамалиги

Беремо каструлю, наливаємо воду і нагріваємо до кипіння. Борошно засипаємо у воду не усе відразу, а невеликим порціями й постійно перемішуємо.

Газ вимкнути, а каструлю накрити кришкою. Потрібно зачекати, щоб суміш трохи охолола. Після того, як каша охолоне, з неї роблять оладки, діаметр яких 6-8 сантиметрів, а товщина 1 сантиметр. Сформовані оладки викласти в каструлю з кип’ячою водою і варити до готовності (випливуть поверх води).

Готові оладки шумовкою витягти з води й дати їм охолонути.

Отож, така технологія стосується відповіді на запитання, як приготувати мамалигу для риболовлі в стоячій воді готова.
Щоб можна було ловити рибку в протічній воді, до оладок додають манку та пшеничне борошно. Після того, як оладки охолонуть, їх потрібно розім’яти, змастивши руки нерафінованою соняшниковою олією.

Щільна мамалига на гачок

Цей рецепт для тих рибалок, які мають на меті приготувати таку мамалигу, яка б міцно триматись на гачку, приманювати рибу своїм ароматом та добре смакувати їй, так що риба не зможе від неї відмовитись навіть якщо не голодна.

Щоб зварити якісну і щільну мамалигу, необхідні кукурудзяне борошно, пшеничне борошно, вода, два поліетиленові кульки, ваніль, цукор, мед, екстракт малини або полуниці – за бажанням для аромату. 

  • 3 склянки кукурудзяного борошна;
  • 1 склянка пшеничного борошна;
  • вода.

Приготування прикормки на риболовлю

У мисці перемішуємо кукурудзяне і пшеничне борошно, яке допомагає підвищити клейкість мамалиги. Тепер беремо воду і заливаємо нашу суміш борошна, поступово її розмішуючи. Води потрібно стільки, щоб вийшло тісто, як густа сметана. Тісто готове.

За бажанням і враховуючи особливості водойми, часу ловлі та виду риби, можна додати який-небуть ароматизатор, наприклад, ваніль і знову добре перемішати тісто. Варто зазначити, що мамалига без жодних домішок є дуже доброю приманкою і насадкою.

Більше рецептів та порад читайте в нашій телеграм-спільноті!

Далі беремо звичайний поліетиленовий пакет, акуратно перекладаємо в нього наше тісто і щільно зав’язуємо, щоб не потрапило повітря. Можна використовувати як страховку ще один кульок.

Набираємо в каструлю воду, кладемо наш пакет із тістом. Вода має покрити кульок. Варити тісто потрібно орієнтовно 30-40 хвилин. Якщо ви хочете жорстку мамалигу – варите довше, якщо м’якшу – менше. Коли дістаєте пакет з каструлі, його не обов’язково відразу відкривати. Можете так і везти на риболовлю – це дозволить насадці краще зберегтися.

Щоб використовувати мамалигу як наживку, її потрібно розрізати ножем на шматочки.

Читайте більше смачних рецептів:

Опублікував(ла)Лариса Іванівна
Попередній запис
Консервовані кабачки зі смаком ананаса
Наступний запис
Найпростіший рецепт піци: приготує навіть новачок!
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *